top 02 finale

 

16. 02. 2019 / Sto zvířat, Švihadlo, V3ska

Večer 16. února se v KD Šeříková ponese ve znamení ska a reggae. Zahrají výrazní a oblíbení zástupci těchto žánrů u nás – Sto zvířat, Švihadlo a V3ska. Přijďte se příjemně uvolnit, nechte se houpat rytmem a dovolte sami sobě zapomenout na každodenní starosti.

Detail akce
Datum konání: 16. 02. 2019
Vstup od: 19:00
Start: 20:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 290,- 
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 350,-

Kapela Sto zvířat přichází do své dvacáté osmé sezóny jistým krokem a v plné formě. Devítičlenná sestava se vrací ke klubovému programu sestavenému ze svých třiceti největších pecek a hitovek.
Diváci se tudíž mohou těšit na své oblíbené songy jako Píseň, Poprvé, Alice se dala na pití, Podpaží, Nejkratší cesta, Škola a další, které ke „zvířecí“ koncertní atmosféře neodmyslitelně patří a jsou výběrem toho nejlepšího z jedenácti alb kapely. Během koncertu zazní i pár písniček ze sólového alba frontmanky Jany Jelínkové. Vše podtrhuje pro „Zvířata“ typická žlutočerná pódiová prezentace a kabaretní kostýmy.

Kapela Švihadlo hraje reggae už 35 let a výrazně přispěla k popularizaci tohoto žánru u nás. Jako jedna z mála českých kapel koncertovala i v různých evropských zemích (Polsko, Německo, Rakousko, Maďarsko, Slovinsko, Chorvatsko) a dokonce i v Číně. Za dobu své existence vydala několik alb a v současné době připravuje další. Vznikla již v roce 1983, tehdy pod názvem Nouzový východ a mezi její rané vlivy patřil punk a tehdejší „nová vlna“. Vystupovala společně např. s Yo Yo Bandem či skupinou Laura a její tygři. 16. února pomyslně přenese kousek Jamajky i do KD Šeříková v Plzni.

Kapela V3Ska, původně ze Stoda u Plzně, hraje své písně převážně na druhou dobu, tedy styl ska, doplněný o prvky punku a reggae. Muzikanti mají vtipné přezdívky, a veselé jsou i jejich texty, které píše frontman Karel Hlaváček. Kapela během více než 15 let své existence pravidelně hraje v klubech po celé ČR či na hudebních festivalech.

serik2019

KD Šeříková

KD Šeříková, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Mirai - HOMETOWN

Doga - Beskydy (official video)

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - KVĚTEN

Kvůli pandemii koronaviru vláda zakázala v České republice kulturní akce do 11. 04. 2020.
Hledáme náhradní termíny. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Děkujeme za pochopení.