top 02 finale

 

17. 03. 2019 / Michal Pavlíček Trio

Michal Pavlíček naváže zkraje roku 2019 na úspěšné podzimní turné Pošli to tam ke stejnojmennému novému albu. Jarní část turné zahrne i zastávku v KD Šeříková v Plzni. Přijďte si poslechnout nejlepšího českého rockového kytaristu současnosti a jeho novou i starší tvorbu.

Detail akce
Datum konání: 17. 03. 2019
Vstup od: 18:00
Start: 19:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 300,- 350,- 
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 350,- 450,-

Řekne-li se jméno Michala Pavlíčka, každý ví, že můžeme očekávat vysokou uměleckou kvalitu a zároveň skladby, které si získaly přízeň širší veřejnosti. Zkušený kytarista a skladatel je po nedávných oslavách šedesátých narozenin stále na vrcholu své kariéry a neopouštějí ho tvůrčí síly. Do KD Šeříková přijíždí jako sólový umělec v doprovodu tria hudebníků. Martin Ivan na basu, Michal Daněk na bicí a Michal Nejtek na klávesy.
Na albu se pěvecky či autorsky podíleli např. Richard Müller, Monika Načeva, Jan Sahara Hedl, Michal Horáček, ale také noví mladí umělci jako zpěvačka Milly Honsová. Ta bude zároveň i hostem tohoto turné.
Koncertní program bude různorodý, tak jako nové album samo. Zatímco Dunění je masivní kytarový pochod se skandovacím rapem na text Jáchyma Topola, který vyvolává temnou atmosféru sklepů, tak Jen ten, kdo zbloudí, najde cestu je zhudebněná báseň Michala Horáčka – akustická balada, křehký duet Richarda Müllera a Svetlany Rymarenko se snovou náladou. Zběsilá kytarová jízda v písni Pošli to tam s mistrovskými bicími Miloše Meiera je zase zdánlivě na jiném břehu nežli Odcházení. Původně filmovou hudbu, kterou Pavlíček složil pro film V. Havla, pro album otextoval Vlasta Třešňák, který ji také spolu s Monikou Načevou nazpíval. Vedle nových písní zazní také známé Pavlíčkovy skladby, které nacházejí velkou příznivou odezvu u publika.
Michal Pavlíček působí či působil ve skupinách Pražský výběr, Stromboli, Big Heads, BSP, Trio a Supergroup. Jako autor i kytarista se podílel na albech mnoha umělců (Jana Koubková, Zuzana Michnová, Monika Načeva, Bára Basiková, Kamil Střihavka, Richard Müller...) Je autorem mnoha známých skladeb (Země vzdálená, Holka, čapni draka, Zubatá, Ó hory...) Složil hudbu k 16 celovečerním filmům i k televizním seriálům a inscenacím. Napsal čtyři muzikály (Klaun, Excalibur, Obraz Doriana Graye, Dáma s kaméliemi). V minulých letech také vedl úspěšný cyklus ze studia Na Kloboučku, kde se potkávali vynikající umělci zejména z oblasti rockové hudby.

serik2019

KD Šeříková

KD Šeříková, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Koncert Abba Stars v Olympii Plzeň

Walda Gang - Asi se mi stejska

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - ŘÍJEN

10. 10. 2019 / Katapul
11. 10. 2019 / ABBA STARS
18. 10. 2019 / Arakain – křest nového CD
25. 10. 2019 / Jakub Smolík, speciální host: Ilona Csáková
27. 10. 2019 / Walda Gang + Alkehol - dvojkoncert
29. 10. 2019 / Jelen, speciální host: Míša Tučná