top 02 finale

 

09. 03. 2019 / DEADLY STORM 13

Již podruhé v plzeňském KD Šeříková. Celkově již potřinácté. Festival DEADLY STORM podporuje nejen české metalové podhoubí a soustřeďuje se převážně na underground. Třinácté pokračování nabídne směsici extrémních kapel, ale zajisté bude také příležitost setkat se s přáteli, dát si pivo a na chvíli si vyčistit hlavu.

Detail akce
Datum konání: 09. 03. 2019
Vstup od: 15:00
Start: 16:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 450,- 
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 500,- 

Čekají vás dvě pódia, příjemné prostředí a spousta legrace. Tak neváhejte a přijďte, metal bude! Kdy? V sobotu 9. března. A kdo vystoupí?

KAAR - thrash metal (Praha) – Špinavý poctivý thrash jak vystřižený z učebnice metalu.
https://bandzone.cz/kaar

FATALITY - death (Brno) – zdálo se vám někdy o tom, jak vás svlékají z kůže? Že ne? Tak se přijďte podívat na tuhle brněnskou partu. Ztělesnění death metalu osobně.
https://bandzone.cz/fatality

CRANIAL CARNAGE - death metal (Uherský Ostroh) – Při klasickém "smrtícím kovu" těchto šílenců nadskakují víka od rakví!
https://bandzone.cz/cranialcarnage

MELANCHOLY PESSIMISM - death/grind (Uherské Hradiště) – dnes již legendární death/grind z jihu Moravy. Bude to drtivé, drsné a surové, bude to peklo v přímém přenosu.
https://bandzone.cz/melancholypessimism

KANDAR - grind (Brno) – obdivovatelé hororových filmů a členové spousty českých hudebních uskupení. To je záruka kvality a drsně temného grindu, který způsobil zemětřesení nejen na české scéně! Grind!
https://bandzone.cz/kandar 

GUTALAX - grind-rock'n'roll / Křemže – Partičku GUTALAX asi netřeba představovat. Nazvat se po hojně propagovaném projímadle vyžaduje jistou dávku odvahy. Takže přátelé, k tanci a poslechu zvou jedni z nejpovolanějších!
https://bandzone.cz/gutalax

HORRIBLE CREATURES - thrash/death (Karlovy Vary) – taky máte rádi, když stojíte pod pódiem a nasáváte sílu a energii? Tak se přijďte podívat na karlovarské maniaky HORRIBLE CREATURES. Drtivý, zničující thrash death, který vás smete!
https://bandzone.cz/horriblecreatures

MORBITORY - old school death metal (Německo) – do starých katakomb vás pozvou němečtí MORBITORY. Tak i ty vezmi za kliku a vejdi do opuštěné márnice. Death metal, to je to, oč tu běží!
https://www.facebook.com/Morbitory
https://morbitory.bandcamp.com/

 

serik2019

KD Šeříková

KD Šeříková, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Mirai - HOMETOWN

Doga - Beskydy (official video)

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - KVĚTEN

Kvůli pandemii koronaviru vláda zakázala v České republice kulturní akce do 11. 04. 2020.
Hledáme náhradní termíny. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Děkujeme za pochopení.