top 02 finale

 

14. 03. 2019 / Mňága a Žďorp

Mňága a Žďorp. Kultovní kapela let devadesátých na české scéně i hudebně vyzrálá parta, která má dodnes hodně co nabídnout. Pohodová muzika, kvalitní texty nepostrádající tolik typickou poetiku a intimitu – to vždy byla a je Mňága a Žďorp, kterou poslouchá již několik generací. V polovině března si najde cestu i do Plzně do KD Šeříková.

Detail akce
Datum konání: 14. 03. 2019
Vstup od: 18:00
Start: 19:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 290,- 
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 350,-

Mňága a Žďorp, dnes již legendární parta z Valašského Meziříčí, upoutala mládež devadesátých let svou poetikou „z malého města, kde není co dělat“. Hudebně veselé, a přitom textově realistické písně jako Hodinový hotel, Made In Valmez či Písnička pro tebe se staly výpovědí celé jedné generace a na kytaru je brnkal leckterý středoškolák. Zároveň se kapele podařilo definitivně připnout své město na mapu české hudební scény a je s ním v mysli fanoušků neodmyslitelně spojená. Mňága a Žďorp bývá považována za kapelu, která udala směr dalšímu vývoji české rockové a folkové scény.
Dnešní Mňága a Žďorp se posunula od alternativního rocku více k folku, vyzrála a zklidnila se. Petr Fiala v jejím čele však neztrácí své charisma ani autorskou invenci a kapele to hraje stejně skvěle jako před lety. Přijďte se přesvědčit sami do KD Šeříková.

serik2019

KD Šeříková

KD Šeříková, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Koncert Abba Stars v Olympii Plzeň

Walda Gang - Asi se mi stejska

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - ŘÍJEN

10. 10. 2019 / Katapul
11. 10. 2019 / ABBA STARS
18. 10. 2019 / Arakain – křest nového CD
25. 10. 2019 / Jakub Smolík, speciální host: Ilona Csáková
27. 10. 2019 / Walda Gang + Alkehol - dvojkoncert
29. 10. 2019 / Jelen, speciální host: Míša Tučná