top 02 finale

 

27. 12. 2019 / Gaia Mesiah, Matahari, Anacreon

Žena za mikrofonem. Představa mnohoslibná – něžná, divoká, tajuplná, a dokonce sexy. Dámy, které se postaví na pódium 27. prosince v KD Šeříková, mají jedno společné: na pódiu umí řádit víc než lecjaký chlap. Spojení Gaia Mesiah, Matahari a Anacreonu v jednom koncertním večeru je něco, co tu ještě nebylo. Plzeň zažije opravdovou „dívčí sílu“.

Detail akce
Datum konání: 27. 12. 2019
Vstup od: 19:00
Start: 20:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 350,- 
TICKETSTREAM 
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 400,-

Gaia Mesiah byli vždy synonymem pořádné divočiny na pódiu. Na českou hudební scénu vtrhli v roce 2001 – a záhy zaujali hudební magazíny a weby, které psaly o novém objevu v oblasti alternativního rocku, ale především si našli své publikum. Po deseti letech fungování následovala pětiletá pauza – zřejmě nutná k tomu, aby se kapela mohla nadechnout k nové etapě své činnosti, kterou letos stvrdila novým albem Excellent Mistake. Jediný chlap, který to v kapele se třemi divoškami musí vydržet, je australský basák Josh Stewart – ale jak se zdá, zvládá to dobře a rád.

Matahari má ženskou rafinovanost už v názvu. Tím ale podobnost končí – frontmanka Žántí je spíš pořádná vichřice než tajuplná špionka. Na prknech KD Šeříková se objevila již začátkem roku jako jedna z hlavních postav horror opery Vymítač souboru RockOpera Praha, nyní přijíždí se svou domovskou kapelou. Ta vznikla přibližně ve stejné době jako zmíněná Gaia Mesiah a postupně si získali jak odbornou veřejnost, tak fanoušky alternativní rockové muziky. Předskakovali Krucipüsku, americkým Dog Eat Dog, německým H-BLOCKX či kapele Harmful, ve které hraje Billy Gould z Faith No More. Snad všichni fanoušci tvrdší muziky znají skladbu s expresivním názvem Praha je láska i svině, v posledních letech zaujali singlem Čeká tě kriminál.

Anacreon si vydobyl větší povědomí posluchačů díky společnému turné s Arakainem (2017). Power/symfonic metalová kapela s občasnými výlety do gothic rocku, s melodickými písněmi, s výrazným hlasem frontmanky Veroniky Zelníčkové a typickými klávesami kapelníka Tomáše Krejzy je dnes už na naší tvrdé hudební scéně zavedeným pojmem. Letos pokřtili nové album Svědomí, na kterém jsou zase o kousek dál, ale zajisté dojde i na starší hity jako Není kam stárnout, Na hraně osudu, Proklínám či Černá vdova.

serik2019

KD Šeříková

KD Šeříková, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Koncert Abba Stars v Olympii Plzeň

Walda Gang - Asi se mi stejska

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - ŘÍJEN

10. 10. 2019 / Katapul
11. 10. 2019 / ABBA STARS
18. 10. 2019 / Arakain – křest nového CD
25. 10. 2019 / Jakub Smolík, speciální host: Ilona Csáková
27. 10. 2019 / Walda Gang + Alkehol - dvojkoncert
29. 10. 2019 / Jelen, speciální host: Míša Tučná