top 02 finale

 

29. 12. 2018 / Krucipüsk, host: Projekt Parabelum

Liberecká crossover-alternative partička Krucipüsk se po velmi úspěšné letní festivalové sezóně 2018 vydává v nové sestavě na podzimní turné. Při tom najde cestu i do Plzně do KD Šeříková. Společně s předkapelou Projekt Parabelum navštíví Krucipüsk Čechy a Moravu s koncertním programem složeným z nezapomenutelných hitů, jako je Druide!, Láska je kurva, Aeronehet, Krucipüsk, La Muerte, Cirkus dneska nebude atd., doplněných o nové písně ze stále ještě aktuálního alba Sine Amore Nihil (Bez lásky není nic) z roku 2017.

Aby byl dojem z koncertů ještě mocnější, povolal leader Tomáš Hajíček na turné 2018 ke svým spoluhráčům ještě dechovou sekci (tenor sax, pozoun, trubka), takže se máte opravdu na co těšit.

Krucipüsk na příští rok připravuje další studiové album s názvem Country Hell, ze kterého vám na turné představí stejnojmennou skladbu.

Detail akce
Datum konání: 29. 12. 2018
Vstup od: 19:00
Start: 20:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 350,-
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 350,-

V letošním roce je tomu 27 let od doby, kdy tato skupina pod vedením zakladatele a nestárnoucího energického frontmana Tomáše Hajíčka začala křižovat česká i evropských pódia, a plnit tak všechny smysly posluchačů svým „jazzaerobigovým štýlkem“. Za tu dobu se nesmazatelně vryla do životů, snů a duší desetitisíců věrných fanoušků. Duo otec & syn (Tomáš Hajíček ml. – bicí) doplňují kytarista Matěj Čejchan a basák Pepe Křeček.

Projekt Parabelum je zavedená metalcoreová kapela ze Slaného. V jejich sestavě se objevila jména ze známých kapel jako Sakala (Anarchuz) či Simon (Kurtizány z 25. Avenue). Během jejich sedmnáctileté historie jsme je mohli vidět na festivalech jako Basinfirefest, Benátská noc či Rock For People, na domácím slánském festivalu Rock na valníku se dokonce podílejí pořadatelsky. V loňském roce s velkým úspěchem vystoupili jako reprezentanti naší země na festivalu Przystanek Woodstock v Polsku. S Krucipüskem jedou na turné po deseti letech podruhé, tentokrát však s mnohem větší parádou.

Přijďte si užít předsilvestrovský mejdan do KD Šeříková. „Strejda Tomáš“ s kapelou se na vás těší 29. 12.!

serik2019

KD Šeříková

KD Šeříková, Šeříková 2428/13, Plzeň
Velký sál nabízí prostory pro pořádání kulturních akcí, jako jsou koncerty, plesy, maturitní plesy, taneční akce, divadelní představení. Je vhodný také pro přednášky, školení, besedy, schůze a podobně. Prostory lze využít i pro akce sportovního charakteru, výstavy či nejrůznější prezentace. Samozřejmostí je audiovizuální technika pro nejnáročnější požadavky, od mluveného slova až po velký koncert nebo ples, včetně profesionálního ozvučení a nasvícení.

V létě roku 2015 došlo k zásadní rekonstrukci velkého sálu. Díky stavebním úpravám se navýšila kapacita a podařilo se zajistit i příjemné propojení Velkého sálu s předsálím.

Mirai - HOMETOWN

Doga - Beskydy (official video)

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - KVĚTEN

Kvůli pandemii koronaviru vláda zakázala v České republice kulturní akce do 11. 04. 2020.
Hledáme náhradní termíny. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Děkujeme za pochopení.