top 02 finale

 

26. 01. 2019 / Metal Session vol. 1 – Debustrol, Bohemyst, Dark Angels, Avidity For

Hned zkraje roku zažije KD Šeříková v Plzni nápor muziky ostré jak motorová pila. Hlavním tahákem Metal Session vol. 1 budou Debustrol, kteří do posluchačů pustí zvuk svých ostře nabroušených kytar i nekompromisní texty. Sekundovat jim budou Bohemyst, Dark Angels a Avidity For. Tak pozor, protože tahle kombinace zničí všechno, co jí bude stát v cestě.

Detail akce
Datum konání: 26. 01. 2019
Vstup od: 18:30
Start: 19:30
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 290,- 
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 350,-


Debustrol platí v našich končinách právem za metalovou legendu. Málokterá kapela se dodnes tak ostře vypořádává se vším, co ji štve, a zároveň si zachovává vynikající hudební kvalitu. S novými písněmi z aktuálního alba Válka přijede zbořit i KD Šeříková.

Bohemyst jsou přímými následovníky kapely Avenger, která v roce 2017 po oslavách 25 let existence, na vrcholu sil, ukončila svou činnost. Duše Avenger ale žije dál v „těle“ Bohemyst, kteří jsou důstojnými pokračovateli. Za sebou mají spolupráci s takovými veličinami žánru, jako např. Master's Hammer, a jejich death/black metal si v lednu poslechne i plzeňský region.

Opravdu temní budou personálně spříznění Dark Angels. V minulosti hráli např. s Kreysonem a jejich doom/stoner metal je něčím neobyčejným v kontextu naší hudební scény.

Přímo ve své domovině zahraje kapela Avidity For. Za sebou má taktéž vystoupení s Kreysonem či s další západočeskou formací Sinetrium. Metalový večírek, jak má být!

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - KVĚTEN

Kvůli pandemii koronaviru vláda zakázala v České republice kulturní akce do 11. 04. 2020.
Hledáme náhradní termíny. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Děkujeme za pochopení.