top 02 finale

 

27. 04. 2019 / Benefit – 50 let + Sifon naEx

Padesát let – to už je pořádný důvod k oslavě. Právě toto výročí slaví v roce 2019 kapela Benefit. 27. 4. 2019 bude tedy v KD Šeříková opravdu veselo. Vystoupí také kapela Sifon naEx s hostem, bývalým členem Tomášem Navrátilem.

Detail akce
Datum konání: 27. 04. 2019
Vstup od: 19:00
Start: 20:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 200,- 
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 250,-

Benefit je pražská kapela, která válí rockovou muziku již zmíněného půl století. Vznikla v období po doznívající květinové generaci woodstockých mániček a byla pojmenována podle slavné desky britských Jethro Tull. Parta, která má ve znaku ježibabu či hořící kytaru, si záhy našla své publikum a čile koncertuje až do dnešních dnů. Při pohledu na současné osazenstvo kapely je jasné, že někteří muzikanti v něm nemohli strávit celých padesát let, ale značka Benefit jede dál a v KD Šeříková si připíše další kousek své hudební pouti.

Program doplní kapela Sifon naEx, jedna z nejstarších rockových kapel Plzeňska. Na českých pódiích se pohybuje již od konce 70. let. Má stále svoji kvalitní produkci, která láká fanoušky do sálů i na parkety především po západě Čech, ale i jinde. Skupina se vyznačuje melodičností a hitovostí svých skladeb, má na kontě již 9 alb a dvě live DVD. A pozor, tentokrát s nimi vystoupí jako speciální host i bývalý člen Tomáš Navrátil!

 

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - KVĚTEN

Kvůli pandemii koronaviru vláda zakázala v České republice kulturní akce do 11. 04. 2020.
Hledáme náhradní termíny. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Děkujeme za pochopení.