top 02 finale

 

10. 11. 2018 / Metallica Tribute – Master of Puppets 30th Anniversary Tribute + Eufory (SK) + Ingott

Metallica Tribute je 11 let působící revivalová kapela z Berouna, která má za sebou úspěchy jako koncertování v zahraničí či vystupování s českými a slovenskými hudebními legendami (Arakain, Miloš DoDo Doležal, Aleš Brichta, Tublatanka).

Detail akce
Datum konání: 10. 11. 2018
Vstup od: 19:00
Start: 20:00
Místo konání: KD Šeříková
Organizátor: 2P Production, s.r.o.

Vstupenky
Cena v předprodeji: 350,-
TICKETSTREAM
PLZEŇSKÁ VSTUPENKA
COOL TICKET 

Cena na místě: 350,-

Vystupují v „klasickém složení Metalliky“ a snaží se o co nejvěrnější obraz amerických metalových hrdinů: na pódiu mají stejnou sestavu bicích, jakou má Lars Ulrich, stejný basový aparát jako Jason Newsted, typický explorer jako James Hetfield i kytarový zesilovač typu Mesa Boogie, jaký používají právě jmenovaný Hetfield i Kirk Hammet. Výběr repertoáru spadá do celého období tvorby americké legendy, střídají se písně ze všech vydaných desek.

V roce 2015 zaznamenali velký úspěch jako oficiální součást mistrovství světa v ledním hokeji v Praze – před jednotlivými zápasy českých hokejistů i v přestávkách utkání vystupovali před několika tisícovkami sportovních fanoušků.

Skupina Eufory se zrodila roku 2009, kdy její základy položila bubenice Miriama Hodoňová spolu se svým bratrem Štefanem (kytara). Zprvu chtěli hrát skladby od Def Leppard, ale postupně se zformovala současná sestava Eufory s autorskou tvorbou. Tou je heavy metal s výrazným vokálem.

Od roku 2014 začala jít jejich kariéra výrazněji kupředu. Postupné získávání zkušeností, různé soutěže kapel – to vše znamenalo první větší kladné ohlasy u publika i odborníků. V roce 2015 vyšlo první CD kapely, Flying Island, a do „života“ mu popřál vše dobré Blaze Bayley (ex-Iron Maiden). Kapela začala vystupovat po klubech a na festivalech, umisťuje se v rozhlasových i televizních hitparádách na Slovensku. Letos dokončili druhé album Higher and Higher, které přijedou představit a pokřtít do KD Šeříková.

Aby toho nebylo málo, z Moravy dorazí se zbrusu novým CD nadějná heavymetalová partička Ingott v čele s Jurou Šperlem (ex Citron, nyní Limetal), který je výhradním autorem všech skladeb a zároveň nepřehlédnutelným frontmanem. I oni v KD Šeříková pokřtí svoji novou desku, buďte u toho!

 

Restaurace

Zveme Vás do nově otevřené restaurace Pivovarský šenk Šeříková. Přijďte ochutnat plaské pivo z Knížecího pivovaru Plasy. V nabídce máme 10 druhů nefiltrovaných a nepasterovaných piv. Nabízíme speciality studené a teplé kuchyně - AKTUÁLNÍ JÍDELNÍ LÍSTEK

Program měsíce - KVĚTEN

Kvůli pandemii koronaviru vláda zakázala v České republice kulturní akce do 11. 04. 2020.
Hledáme náhradní termíny. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti a není potřeba je vyměňovat. Děkujeme za pochopení.